Geo Milev Secondary School  Varna

Училище с традиции в чуждоезиковото обучение

Член на Асоциираните към ЮНЕСКО училищаНационална мрежа на базовите училища по руски езикНационална мрежа на училища за изкуство и културен диалог по пътя на коприната "Икуо Хираяма"

Messages

                                   В И П У С К    2 0 1 8

Средно училище "Гео Милев" изпрати днес своите
                                      абитуриенти!

                                    НА ДОБЪР ЧАС!


Снимки ще намерите тук:
http://www.geomilev.info/gallery/vipusk%202018


15.05.2018
                            Подробна информация за    

                  НВО  за 7-ми клас и прием след 7-ми клас:


Презентация
09.05.2018
СЪОБЩЕНИЕ

Смените в СУ „Гео Милев“ се обръщат
във  връзка с  НВО на учениците от IV клас. 


На 10, 14, 16 и 17.05.2018 г.
Първа смяна: учениците от II г,II е, ІІІ, ІV, VІІІ, ІХ, Х, ХІ и ХІІ 
Втора смяна: учениците от II а, II б, II в, II д, V, VI, VII клас

Учебните часове на учениците от IV клас на на 10, 14, 16 и 17.05.2018 г. ще  се проведат  при следния график:
I час       07:30 ч. – 08:05 ч.
II час      08:15 ч. – 08:50 ч.
III час     09:00 ч. – 09:35 ч.
Голямо междучасие 09:35 ч. – 09:55 ч.
НВО – 10:00 ч. – 10:40 ч.
IV час    10:50 ч. – 11:25 ч.
V час     11:35 ч. – 12:10 ч.
VI час    12:20 ч. – 12:55 ч.
04.05.2018
Учебна 2017/2018 година
I смяна
  II”а”, II”б”, II”в”, II „д” и Vдо VII клас
II смяна
I клас, II „г”, II „е”, III, IV и VIII до XII клас
12.09.2017

News

Празник

Празник

         Директорът на училището Албена Павлова връчи грамоти на изявени ученици  по повод  24 май- Деня на славянската писменост и култура.         През цялата година те са участвали в различни конкурси, състезания, спортни турнири и са печелили призови места и купи.         Сред наградените са театрално студио на английски език „Летящата класна стая”, на които беше връчена грамота  от МОН за „Най-динамично изпълнение“ и „Най-добра мъжка роля“ /Николай Николов/  за представянето си на националния кръг на Фестивала за авторска драматургия и театър на английски език.         Грамоти  получиха спечелилите призови места в Националното състезание по информационни технологии  „IT Знайко” във възрастова група  I -  IV клас и  V - VIII клас.           Симеон Иванов от IV „а” клас, който  е  единственият класиран  от  Варна и областта на  Националния кръг на олимпиадата „Знам и мога”.          Йолина Струнчева - VI „д” за отлично представяне  в националния кръг на състезанието "Ключът на музиката".          Ясен Бонев, ученик от V "г" клас и състезател по плуване на КПС „Астери” за многобройните си спортни постижения и блестящото си представяне на силния международен плувен турнир „Талънт Къп“

18.05.2018
View more
Медалисти

Медалисти

             Виктор Щерев от 1 "д" клас се класира на второ място в пролетния кръг на математическия турнир „Математика без граници“

18.05.2018
View more
Футболни постижения

Футболни постижения

       Денислав Димов от I ”в” клас е голмайстор на XIX-я турнир за деца от първи клас

18.05.2018
View more

Projects